Půjčovna lodí Jizera

Vybavení půjčovny lodí

V naší půjčovně lodí Žlutá plovárna na řece Jizeře a Nise pro Vás máme připraveno přes 100 kanoí Samba od firmy Železný, 10 plastových kajaků na divokou vodu různých typů, rafty Colorado a Ontario od českého výrobce Gumotex a také moderní pevné i nafukovací paddleboardy (nafukovací surf s dlouhým pádlem). K veškerému vybavení máme také dostatek příslušenství: pádla, plovací vesty, nepromokavé barely dvou velikostí na transport věcí, přilby, házecí pytlíky, provazy, houby na odsávání vody z lodí, lékárničky a další příslušenství…

Půjčovna lodí Malá Skála Žlutá plovárna nabízí:

Nejsme „jen“ půjčovna lodí, ale protože se sami věnujeme vodáctví a vodním sportům, rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti. Naši zkušení instruktoři vám veškeré vybavení nejen zapůjčí, ale také vám vše vysvětlí, pomohou a v případě zájmu vás ovládání lodi a správné chování na vodě můžeme i naučit v naší vodácké škole pro děti i dospělé. 

Lodě vozíme tam, kam si řeknete, jinak ale můžete využít služeb našeho areálu na Malé Skále nebo v Dolánkách u Turnova s perfektním zázemím – parkování, WC, občerstvení, koupání, hřiště... Těšíme se na vás!

 

Takhle to vypadá na Malé Skále na Žluté plovárně:

Lodě - kanoe - před budovou Žluté plovárny na Malé Skále Žlutá plovárna - paddleboard

Žlutá plovárna - rodinný výlet na kanoi Žlutá plovárna - rafty

Žlutá plovárna - paddleboarding Žlutá plovárna - rafty na jizeře

 

DOPORUČUJEME:

 


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA