Školní výlety

Aktivity

Ceník aktivit

Lodě s instruktorem Malá Skála - Dolánky (s ubytováním v našich provozovnách) 190 Kč / os.
Lodě s instruktorem Malá Skála - Dolánky (bez ubytování) 220 Kč / os.
Lodě s instruktorem Spálov - Dolánky 270 Kč / os.
Lodě s instruktorem Malá Skála - Příšovice 270 Kč / os.
Koloběžky Dolánky - Malá Skála (k lodím) 90 Kč / os.
Koloběžky Dolánky - Malá Skála (bez lodí) 100 Kč / os.
Koloběžky 1/2 dne   130 Kč / os.
Koloběžky celý den 200 Kč / os.
Lanové centrum (I. stupeň ZŠ) 170 Kč / os.
Lanové centrum (II. stupeň ZŠ a SŚ) 270 Kč / os.
Týmové hry 240 Kč / os.
Fotoorientační závod Maloskalskem 150 Kč / os.
Hvězdárna Turnov 50 Kč / os.

 

 Popis aktivit

Výlet na lodích s instruktorem z Malé Skály do Dolánek u Turnova

Zahrnuje zapůjčení kanoí, raftů nebo kajaků, pádel a vest. Skupinou vždy doprovází odpovídající počet proškolených instruktorů. Základem výletu je 9 km klidné vody bez nebezpečných míst. Výlet probíhá ve standardu met. pokynu MŠMT č.j. 37 014/2005 – 25 k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví dětí.

* ideální v kombinaci s koloběžkami

Koloběžky

“Tam na lodi, zpět na koloběžce” – do cílové stanice výletu na lodích (Dolánky) vám přivezeme koloběžky, které využijete k návratu na Žlutou plovárnu nebo do Penzionu v Křížkách po nově otevřené Greenway Jizera. Součástí ceny je zapůjčení helem. Také vám můžeme po domluvě odvést autem batohy, aby jste se s nimi nemuseli trápit při cestě na koloběžkách.

Program v lanovém centru

Tři hodiny v největším lanovém centru Českého ráje. Překážky pro jednotlivce a 80 m dlouhá lanovka. Program je strukturovaný od úvodních her, přes nízká lana a tréninkovou stěnu až po závěrečné atrakce. Pro menší děti je zde připraven program úvodních her, nízkých lan a poté 3 překážek ve výšce. Pro starší lze domluvit více překážek na vysokých lanech.

Fotoorientanční „závod” Maloskalskem

Třídu rozdělíme na menší skupinky, každá dostane manuál s vyznačenými nejzajímavějšími místy Maloskalska, které najdou podle GPS souřadnic. Každá skupinka dostane fotoaparát s úkolem na zadaných místech se vyfotit.

 

Icebreakers

Cílem je utužení třídního kolektivu a podpora spolupráce. Ideální je rozdělení dětí do menších skupinek, ve kterých procházejí jednotlivá stanoviště a plní úkoly, u kterých je nezbytná spolupráce všech v týmu. Vhodný doplňkový program k celému výletu.

 

Hvězdárna Turnov

Na jediné veřejně přístupné hvězdárně v Libereckém kraji, kterou provozujeme, nabízíme populárně-naučný program v rámci výuky zeměpisu či fyziky. Přednáška na zvolené téma s ukázkou přístrojového vybavení, odborným výkladem a pozorováním Slunce (fotosféra, chromosféra) může být populárně naučným doplňkem pro vaší třídu. V případě zatažené oblohy je možné pozorování pozemních cílů astronomickými dalekohledy. Zajistíme i večerní pozorování.


DOPORUČUJEME:

 


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA