Školní výlety

Ubytování

Turistická Ubytovna U Tlusťocha

Přímo v areálu sportovního centra Žlutá plovárna nabízíme ubytování ve vodácko/turistické ubytovně U Tlusťocha s celkovou kapacitou 30 lůžek. V průběhu své návštěvy můžete bezplatně využívat sportoviště Žluté plovárny - např. hřiště na nohejbal, plážový volejbal atp. Turistická ubytovna U Tlusťocha je svým umístěním ideálním místem pro sportovní kurzy a školní výlety. Na Žluté plovárně se koná většina programů pro skupiny a je ideálním startem pro výlety po okolí - na stranu Suchých skal i Pantheonu s hradem Frýdštejn.

170 Kč / osoba / noc bez dalších aktivit od SUNDISK Family

 vodácká ubytovna u Jizery

Penzion Křížky

Po kompletní rekonstrukci v zimě 2013/14 nabízí 42 lůžek ve 2 kategoriích, v kompletně vybavených apartmánech a pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je společenská místnost s kapacitou 60 osob, která může být příjemným zázemím při nepřízni počasí, u větších skupin zde probíhá i stravování. Menší skupiny využívají restauraci s kapacitou 30 míst. Penzion je na břehu řeky Jizery a je ideální pro start výletu na kolech nebo koloběžkách a to díky své poloze v těsné blízkosti cyklostezky Greenway Jizera.

240 Kč / osoba / noc s využitím dalších aktivit od SUNDISK Family

260 Kč / osoba / noc bez dalších aktivit od SUNDISK Family

 penzion se společenskou místností a spa u Jizery

Stanování na Žluté plovárně

Otrlejší skupiny a třídy mohou využít stanování přímo v areálu sportovního centra Žlutá plovárna. Pokud hledáte místo, kde místo sprchy najdete řeku, tak hledáte náš areál.

70 Kč / stan pro dvě osoby/ noc

 kemp na malé Skále

Kemp Dolánky u Turnova

V cílové destinaci většiny výletů na lodích a zároveň místě většiny startů výletů na koloběžkách najdete úplně nový kemp, který je součástí sítě našich služeb SUNDISK Family. V kempu jsou sprchy, záchody, kiosek a mimo jiné i krásný výhled na řeku. Kemp je nedaleko skanzenu Dlaskův statek, oblíbeným cílem výletů.

70 Kč / stan pro dvě osoby/ noc

 Dlaskův statek, kemp v Českém ráji

DOPORUČUJEME:

 


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA