KoloběžkyNaše tipy pro vás:

Sjezdy na koloběžkách z Kopaniny

Nebaví vás jezdit pouze po rovinkách? Nechejte se vyvést mikrobusem z Dolánek na Kopaninu, kde si můžete vybrat ze 7 variant sjezdů na koloběžkách na Žlutou plovárnu na Malou Skálu, do Kempu v Dolánkách nebo do Líšného. Zarezervujte si tuto novinku a přijďte si to taky zkusit! :-)

Malá Skála - Líšný

Ideální trasa na hodinovou projížďku i s malými dětmi, kratší 1,5km dlouhý úsek s občerstvením v Líšném či na Žluté plovárně. Vhodné i pro malé děti, tento úsek není přelidněný a vede přímo podél řeky.

Malá Skála - Křížky

Kratší úsek, ve kterém najdete vše - projedete centrem Malé Skály, přejedete novou lávku přes řeku, uvidíte překrásnou přírodu a v půlce trasy si v Penzionu Křížky dáte občerstvení či jídlo. Děti tu nechte vyřádit na dětském hřišti.

Malá Skála - Dolánky

Oblíbený úsek, který zvládnete za 1,5 hodiny. Cesta přes tři mosty, překrásnou přírodou a malebnou vesničkou Rakousy. Na trase se občerstvíte v Penzionu Křížky nebo v cílovém bodě - v Dolánkách pod Dlaskovým statkem. 

Tam na lodi, zpět na koloběžce

Vyrazte na perfektní výlet a vyzkoušejte si hned dva způsoby cestování. Z Malé Skály od Žluté plovárny vyjedete na kanoi (máme dvou i čtyřmístnou) a z Dolánek se vrátíte zpět na koloběžkách. Celá cesta i s přestávkami a pauzou na jídlo v Dolánkách či Křížkách trvá přibližně 4-5 hodin. 


DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF