Nejlepší trasy a výlety?

Klikněte a zarezervujte si váš vodácký výlet. Jednodušší to nikdy nebylo :)

img

Tam na koloběžce, zpět na lodi

Nejoblíbenější výlet na Jizeře na půl dne. Z Dolánek na koloběžce na Malou Skálu, ze Žluté plovárny zpět na lodi do Dolánek. Pro rodinu kanoe, pro partu raft a pro všechny koloběžky. Parkování, občerstvení i toalety plně k dispozici.

rezervujte tento výlet
img

Vlakem na Spálov, lodí po Jizeře

Celodenní výlet na kanoi, krásnou přírodou i městem Železný Brod a obcí Malá Skála. Zaparkujte v Dolánkách, využijte cestu vlakem na Spálov k soutoku řeky Jizery a Kamenice. Odtud plujete na lodi zpět do Dolánek. Pozor - sledujte stav vody, než vyrazíte na výlet!

rezervujte tento výlet
img

Z Malé Skály do Dolánek na kanoi

Nejoblíbenější vodácký úsek na Jizeře. Zaparkujte na centrálním parkovišti na Malé Skále nebo u Žluté plovárny, splujte maloskalskou šlajsnu a užijte si 9 kilometrů krásné přírody řeky Jizery. V Dolánkách loď necháte, nasednete na koloběžku nebo na vlak a vrátíte se zpět.

rezervujte tento výlet
img

Z Dolánek do Mnichova Hradiště

Krásný úsek bez lidí se splavností celý rok! Start v Dolánkách u Turnova, průjezd městem a pak širší koryto s dostatkem vody, několik jezů, písáky, občerstvení a průjezd kolem polí a vesnic až do Mnichova Hradiště 

rezervujte tento výlet
img

Loď na více dní

Kanoe, kajaky i rafty vám rádi zapůjčíme na váš vlastní vodácký výlet po Jizeře odkudkoliv a kamkoliv :-) kontaktujte nás a pomůžeme vám vybavit vás na cestu. Plánujete vlastní výlet na jiné řeky? Kontaktujte nás.

napište nám!
Paddleboarding na Malé Skále

Paddleboarding na Malé Skále

Stavte se na projížďku na paddleboardu na čisté řece Jizeře na Malé Skále. Nemusíte hned splouvat řeku :-) vyzkoušejte si o čem paddleboarding je, rádi vás to i naučíme. 

Rezervuj paddleboard

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF