Půjčovna koloběžek

Vlastníme síť půjčoven koloběžek na Malé Skále i v Českém ráji SUNDISK Family. Nabízíme přes 100 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé. Koloběžku si můžete půjčit v našich kamenných základnách v Kempu Dolánky v Dolánkách u Turnova, na Malé Skále na Žluté plovárně nebo v Infocentru Greenway Jizera na centrálním parkovišti, v Penzionu Křížky či v obci Líšný. Dále také na Chatě Kopanina, kde se také mimo jiné nachází downhill centrum pro sjezdy na koloběžkách do údolí řeky Jizery. 

Ke všem koloběžkám u nás dostanete cyklistické helmy, jelikož jízda na koloběžce je klasifikována stejně, jako jízda na kole.

V Českém ráji máme šest stálých kamenných základen, nejsme virtuální internetová půjčovna! Naše koloběžky si můžete kdekoli půjčit a kdekoliv vrátit.

Rezervujte si koloběžky přes ONLINE REZERVACI nebo na tel 775 580 388

 

mapka greenway Jizera

Nebojte se vyzkoušet něco nového aneb na koloběžce z kopce s větrem ve vlasech!

Vyzkoušejte naše Downhill centrum Kopanina, které nabízí sjezdy na koloběžkách. Vybrat si můžete z několika různých tras a dojet můžete třeba na Žlutou plovárnu nebo do Dolánek u Turnova. Trasy vedou po zpevněných asfaltových cestách, na kterých se koloběžky KOSTKA cítí jako doma.

(po kliknutí se zobrazí mapa v plném rozlišení)

****TIP: Nechejte se z Dolánek vyvést mikrobusem na Kopaninu odkud sjeďte na Žlutou plovárnu, kde si půjčíte kanoi na Jizeru a splujete opět do Dolánek u Turnova.

Popis tras sjezdů a jejich výškové profily

Tam na lodi, zpět na koloběžce

Využijte ideálního spojení řeky Jizery, cyklostezky Greenway Jizera a všech našich služeb. Půjčte si kanoi nebo raft, splujte kratší trasu z Líšného na Malou Skálu, nebo delší trasu z Malé Skály do Dolánek a pro cestu zpět zde na vás budou čekat připravené koloběžky! Kratší trasa je ideální na 1-2 hodinky, delší trasa trvá 3-4 hodiny. Nebojte po cestě na Vás myslíme s občerstvením - třeba v Penzionu Křížky nebo na Žluté plovárně. 

Naše půjčovna koloběžek - kvalita, rychlost a spolehlivost

Díky naší dlouholeté snaze poskytovat návštěvníkům českého ráje co nejlepší služby v outdoorovém vyžití, se z nás stala největší půjčovna koloběžek v Českém ráji. Je to i zásluhou výborné spolupráce s renomovaným českým výrobcem Kostka, se kterým pro vás na každou sezónu vybíráme kvalitní a prověřené koloběžky pro děti i dospělé.

Na koloběžce s celou rodinou i se psem

Při sportovních aktivitách jsme mysleli i na vaše čtyřnohé psí kamarády. V našich kamenných základnách v Dolánkách u Turnova, na Žluté plovárně na Malé Skále, v Líšném nebo v Penzionu Křížky, vám zapůjčíme i koloběžku určenou pro mushing (pes zapřažený v postroji tahá svého psovoda). Součástí výbavy je i pružné tažné vodítko a pružný adaptér, který nedovolí vodítku zamotat se do předního kola.

Pohodové výlety na koloběžkách 

Projížďka na koloběžce po cyklostezce Greenway Jizera je pohodová a nenáročná. Na každé naší základně se můžete občerstvit, odpočinout si nebo se jen kochat okolní krásnou krajinou. V případě defektu na koloběžce, Vám ji v kterékoli základně vyměníme za jinou. Stačí navštívit nejbližší základnu a požádat o výměnu.

Tipy na příjemné koloběžko výlety naleznete zde.

 

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK NISA

Koloběžky si můžete zapůjčit i v naší základně Půjčovna lodí Nisa, kterou najdete v rekreačním areálu Kristýna u Hrádku nad Nisou. Koloběžky můžou být vhodným prostředkem pro návrat některé z tras splutí řeky Nisy. Samozřejmě je možné zapůjčení i na samostatný výlet.

DOPORUČUJEME:

Asociace vodní turistiky a sportu  


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA