Půjčovna lodí Jizera

Jsme největší půjčovna lodí kanoí, raftů a kajaků na Jizeře.

Lodě si můžete půjčit v našich kamenných základnách Žlutá plovárna Malá Skála, v obcích Líšný a Kemp Dolánky. Půjčujeme plastové kanoe SAMBA pro 2 až 4 osoby, nafukovací rafty Colorado, kajaky na lehkou i divokou vodu i novinku na českých vodách - paddleboardy. Lodě si půjčujete a vracíte v našich vodáckých základnách a vozíme je také po celém toku řeky Jizery. Půjčovna lodí SUNDISK Family - výlety pro celou rodinu. Zarezervujte si váš vodácký výlet!

Rodinný výlet na kanoi? Žádný problém.

Půjčovna lodí SUNDISK Family jako jediná na Jizeře půjčuje prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do kanoe SAMBA se pak kromě vás ještě hravě vejde sud na suché věci o objemu 50 L nebo i střední pejsek. Nebojte se s půjčovnou lodí SUNDISK Family se nepotopíte. 

Výlet pro celou rodinu na kanoích z Malé Skály do Dolánek

 

Splutí řeky Jizery na kanoi, zpět vlakem, či na koloběžce.

Půjčovna lodí Jizera - Žlutá plovárna zajišťuje dopravu lodí na start vašeho vodáckého výletu či z cíle splutí po celém toku řeky Jizery i Nisy. Máte dost času a sil? Využijte pro zpáteční cestu našich koloběžek značky KOSTKA a vyzkoušejte si program "Tam na lodi, zpět na koloběžce".

 Pohodlí a kvalitní servis v našich vodáckých základnách

SUNDISK Family - to je několik stálých kamenných základen s širokou nabídkou služeb - ubytování, občerstvení, WC a sprchy, sportoviště a dětská hřiště či prostory pro odpočinek a relaxaci. Peníze, které půjčováním lodí vyděláme, vždy vracíme zpět k řece - budováním lepšího zázemí a služeb. Nejsme internetová půjčovna lodí ale skuteční profesionálové - vodáci, kteří vám ochotně a opravdově pomohou.

Vodáci vodákům!

Jsme aktivní vodáci se zkušenostmi ze splouvání většiny řek u nás a mnoha v zahraničí. Staráme se o naše vybavení tak, abyste si jej mohli bezpečně užít, každý rok obměňujeme staré vybavení i lodě za nové. Důvěřujte nám a pojeďte s námi na vodu! Půjčování lodí a pořádání výletů na vodě je naše radost. 

 

Nabízíme skupinové slevy? 

Jste parta a chcete lepší cenu? Neváhejte a poptejte nás!  

 

Vodácký výlet na dva dny - parkování a ubytování u nás

Protáhněte si splutí řeky Jizery na celý víkend, využijte zázemí našeho Penzionu a restaurace Křížky na Malé Skále nebo levné vodácko-sportovní ubytovny „U Tlusťocha

 

Spokojený vodák = méně čochtanů

Zajímá nás váš názor na naše služby – sdělte nám jej a pomozte nám se stále zlepšovat. Naším cílem je zkvalitnění služeb pro vodáky, sportovce a turisty v Českém ráji a jejich rozšíření po celém toku Jizery. Budeme rádi i za Vaše podněty.

 

DOPORUČUJEME:

Asociace vodní turistiky a sportu  


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA