Naše koloběžkové základny

Myslivecká Chata Kopanina

Novinkou na Maloskalsku je nově zrekonstruovaná Chata Kopanina. Ta v dobách minulých byla známa jako vyhlášená restaurace v širokém okolí. V roce 2015 jsme v ní obnovili provoz restaurace a také jsme zde otevřeli downhill centrum. Na koloběžkách se odsud můžete vydat několika různými trasami zejména do destinací jako je Kemp v Dolánkách nebo Žlutá plovárna na Malé Skále. Trasy se časově pohybují od 30 minut až do 2 hodin, které trávíte většinu času jízdou z kopce nebo po rovině. Vyzkoušejte originální aktivitu na Maloskalsku!

 

Žlutá Plovárna

Hlavní centrála všech našich aktivit. Matka celé SUNDISK Family. Krom koloběžek zde půjčujeme kánoe, kajaky a paddleboardy. Žlutá Plovárna je ideální místo pro volný čas i rodinnou dovolenou. Můžete si zde půjčit sportovní vybavení pro míčové hry nebo zažít adrenalinové dobrodružství v lanovém centru. Projet se na lanovce nad vodní hladinou nebo si zkusit projít překážky ve výšce 7,5 metru.

 

 

Infocentrum Maloskalsko

Zajišťujeme provoz infocentra na Malé Skále na centrálním parkovišti. Přijedete-li na Malou Skálu od železného Brodu, je to jedna z prvních věcí, které si všimnete. V infocentru je nejen možnost vypůjčení koloběžek, ale i občerstvení, prodej zmrzliny nebo rezervace lodě či programu v lanovém centru.

 

Penzion a hospůdka Křížky

Základna v Křížkách slouží také jako servisní centrum na trase Greenway Jizera. Pro cykloturisty a koloběžkáře je zde k dispozici servis s miniobchodem. Je možné si zde nakoupit duše do kol a základní opravárenské sety. Všem návštěvníkům je k dispozici i nové bezbariérové sociální zařízení se sprchou a pro rodiny s malými dětmi je zde připraven přebalovací pult.

 

 

Kemp Dolánky

Kemp Dolánky slouží nejen jako návratové místo pro lodě a jako startovací bod pro cestu zpět na Malou Skálu po cyklostezce Greenway Jizera. Dolánky jsou také dobrým startovacím bodem pro delší jednodenní výlety do Českého ráje, zejména oblasti kolem Hruboskalského skalního města nebo Klokočí a Besedic. Je zde velké parkoviště a kemp, osvěžující koupání v Jizeře a vydatné občerstvení.

 

Galerka Líšný

V obci Líšný začíná stezka Greenway Jizera. Máme zde malou základnu s občerstvením a možností půjčení nejen koloběžek, ale i lodí. Úsek Líšný - Malá Skála je ideální pro rodiny s malými dětmi, neboť zde není tak silný provoz turistů.  Trasa je dlouhá jen 1,5 km a na Malé Skále ve Žluté Plovárně můžete koloběžky buď vrátit, anebo pokračovat dále až do Dolánek u Turnova. 

Zmrzlinárna Železný Brod

V Železném Brodě na Jiráskově nábřeží prodáváme vynikající kopečkovou zmrzlinu z Ralska. Máme zde menší půjčovnu sportovního vybavení - půjčujeme zde koloběžky pro trasu Železný Brod - Hotel Spálov - Železný Brod, k zapůjčení jsou také paddleboardy pro využití na Jizeře. 


NAŠE NABÍDKA: Pokud Vaše koloběžka utrpí defekt, můžete si ji zdarma vyměnit v kterékoliv naší základně podél stezky Greenway Jizera. 

Půjčovna lodí a koloběžek Nisa

Naši základnu na řece Nise najdete v rekreačním areálu Kristýna v blízkosti Hrádku nad Nisou. Koloběžky půjčujeme jak pro samostatné výlety, tak i jako vhodný dopravní prostředek pro návrat z konečného místa splutí řeky Nisy. Při splutí Nisy navštívíte hned dva naše zahraniční sousedy - Polsko a Německo, pro návratu na koloběžce je jako dělaná cyklostezka Odra-Nisa

 

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF