Ceník aktivit

 


poslat nezávaznou poptávku
 

Popis aktivit

Výlet na lodích s instruktorem z Malé Skály do Dolánek u Turnova

Zahrnuje zapůjčení kanoí, raftů nebo kajaků, pádel a vest. Základem výletu je 9 km klidné vody bez nebezpečných míst. Buď můžete jet s dětmi sami nebo s vámi může jet náš vodácký průvodce, který se postará o hladký průběh výletu nebo také nabízíme možnost doprovodu vodáckými instruktory, kteří vám poskytnou základní vodáckou instruktáž, poté s vámi na řece pojedou. Optimální počet vodáckých instruktorů je v poměru 1 instruktor na 10 děti.

* ideální v kombinaci s koloběžkami

Koloběžky

“Tam na lodi, zpět na koloběžce” – do cílové stanice výletu na lodích (Dolánky) vám přivezeme koloběžky, které využijete k návratu na Žlutou plovárnu nebo do Penzionu v Křížkách po nově otevřené Greenway Jizera. Součástí ceny je zapůjčení helem. Také vám můžeme po domluvě odvést autem batohy, aby jste se s nimi nemuseli trápit při cestě na koloběžkách.

Program v lanovém centru

Tři hodiny v největším lanovém centru Českého ráje. Překážky pro jednotlivce. Program je strukturovaný od úvodních her, přes nízká lana a tréninkovou stěnu až po závěrečné atrakce. Pro menší děti je zde připraven program úvodních her, nízkých lan a poté 3 překážek ve výšce. Pro starší lze domluvit více překážek na vysokých lanech.

Fotocaching Maloskalskem

Třídu rozdělíme na menší skupinky, každá dostane manuál s vyznačenými nejzajímavějšími místy Maloskalska, které najdou podle GPS souřadnic. Každá skupinka dostane fotoaparát s úkolem na zadaných místech se vyfotit.

Icebreakers - Týmové hry

Cílem je utužení třídního kolektivu a podpora spolupráce. Ideální je rozdělení dětí do menších skupinek, ve kterých procházejí jednotlivá stanoviště a plní úkoly, u kterých je nezbytná spolupráce všech v týmu. Vhodný doplňkový program k celému výletu.

Hvězdárna Turnov

Na jediné veřejně přístupné hvězdárně v Libereckém kraji, kterou provozujeme, nabízíme populárně-naučný program v rámci výuky zeměpisu či fyziky. Přednáška na zvolené téma s ukázkou přístrojového vybavení, odborným výkladem a pozorováním Slunce (fotosféra, chromosféra) může být populárně naučným doplňkem pro vaší třídu. V případě zatažené oblohy je možné pozorování pozemních cílů astronomickými dalekohledy. Zajistíme i večerní pozorování.

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    logo SF