Ubytování

Chata Kopanina

Po kompletní rekonstrukci v roce 2016/2017 nabízí 33 lůžek ve 2 kategoriích, v kompletně vybavených apartmánech a pokojích s letišti - ideální pro třídu. Součástí chaty je společenská místnost, která může být příjemným zázemím při nepřízni počasí, u větších skupin zde probíhá i stravování. K chatě patří také celá zahrada s možností využití přilehlého lesa pro různé hry. Z Chaty Kopanina si můžete sjet na koloběžkách do údolí Jizery, kde může váš výlet pokračovat na lodích nebo koloběžkách.

280 Kč / osoba / noc

 

Galerka Líšný

Ubytovna Galerka Líšný je v provozu od sezony 2017/2018. Došlo zde k rekonstrukci pokojů a je vhodným objektem pro ubytovávání škol. Celková kapacita ubytovny činí 29 lůžek. K ubytovně patří také zahrada s ohništěm. Ve společenské místnosti probíhá stravování, ale lze jí také využít pro různé hry uvnitř, když počasí zrovna úplně nepřeje. Zahájit výlet odsud lze pěšky na Žlutou plovárnu nebo na koloběžkách či raftech a lodích po Jizeře.

190 Kč / osoba / noc

 

Turistická Ubytovna U Tlusťocha

Přímo v areálu sportovního centra Žlutá plovárna nabízíme ubytování ve vodácko/turistické ubytovně U Tlusťocha s celkovou kapacitou 30 lůžek. V průběhu své návštěvy můžete bezplatně využívat sportoviště Žluté plovárny - např. hřiště na nohejbal, plážový volejbal atp. Turistická ubytovna U Tlusťocha je svým umístěním ideálním místem pro sportovní kurzy a školní výlety. Na Žluté plovárně se koná většina programů pro skupiny a je ideálním startem pro výlety po okolí - na stranu Suchých skal i Pantheonu s hradem Frýdštejn.

190 Kč / osoba / noc

 vodácká ubytovna u Jizery

Penzion Křížky

Po kompletní rekonstrukci v zimě 2013/14 nabízí 42 lůžek ve 2 kategoriích, v kompletně vybavených apartmánech a pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je společenská místnost s kapacitou 60 osob, která může být příjemným zázemím při nepřízni počasí, u větších skupin zde probíhá i stravování. Menší skupiny využívají restauraci s kapacitou 30 míst. Penzion je na břehu řeky Jizery a je ideální pro start výletu na kolech nebo koloběžkách a to díky své poloze v těsné blízkosti cyklostezky Greenway Jizera.

320 Kč / osoba / noc

 penzion se společenskou místností a spa u Jizery

Stanování na Žluté plovárně

Otrlejší skupiny a třídy mohou využít stanování přímo v areálu sportovního centra Žlutá plovárna. Pokud hledáte místo, kde místo sprchy najdete řeku, tak hledáte náš areál.

60 Kč / osoba / noc

 kemp na malé Skále

Kemp Dolánky u Turnova

V cílové destinaci většiny výletů na lodích a zároveň místě většiny startů výletů na koloběžkách najdete úplně nový kemp, který je součástí sítě našich služeb SUNDISK Family. V kempu jsou sprchy, záchody, kiosek a mimo jiné i krásný výhled na řeku. Kemp je nedaleko skanzenu Dlaskův statek, oblíbeným cílem výletů.

80 Kč / osoba / noc

 

Hotel Spálov

Kdysi Crhova chata později přebudována na hotel. V roce 2020 se stal součástí sítě SUNDISK family. Hotel, který jsme zrekonstruovali, stojí na úžasném místě u soutoku Jizery s Kamenicí, u Riegrovy stezky a poblíž Palackého stezky. Své místo zde najdou vodáci, cyklisté, turisté i ti, které přilákala česká via ferrata Vodní brána.

350 Kč / osoba / noc

Chata Dolfin

Turistická chata přímo v Bedřichově v Jizerských horách. Stylově zrekonstruovaná chata s možností ubytování je výchozím bodem pro celoroční výlety po Jizerských horách. V zimě si zde přijdou na své milovníci běžeckého lyžování, v létě cyklisté i turisté.  

200 Kč / osoba / noc

Penzion Krmelec

Penzion stojí přímo u sjezdovky pod Tanvaldským Špičákem - vyhlášeným lyžařským areálem. Okolí je protkáno cyklotrasami i turistickými trasami. Kulturních i přírodních krás zde najde opravud mnoho.

280 Kč / osoba / noc

Kemp Kristýna v Hrádku nad Nisou

Ubytování v Kempu Kristýna nabízí pro školní výlety širokou škálu různých aktivit, které s dětmi můžete na Kristýně zažít. Jezero s pláží, beachvolejbalovým hřištěm, cyklostezkou vedoucí podél řeky Nisy a Trojzemí. Samotná řeka Nisa nabízí možnost splutí na kánoích a poté návrat na koloběžkách po přilehlé cyklostezce. Ubytování v chatkách nebo stanech a stravování přímo v kempu.

200 Kč / osobu / noc

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    logo SF