Základny

img

Žlutá plovárna Malá Skála

Naše základna na Malé Skále. Půjčovna lodí a koloběžek na Greenway Jizera. Volně přístupný areál na břehu řeky. Areál vhodný pro relax s rodinou i areál pro firemní akce a eventy. Součástí areálu jsou toalety, hřiště na beach volejbal, nohejbal, stolní tenis. V areálu je k dispozici rychlé občerstvení a také infocentrum s prodejem turistického sortimentu. 

Vše o Žluté plovárně
img

Kemp Dolánky u Turnova

Náš kemp na břehu řeky Jizery pro vodáky, sportovce, školní výlety i firemní akce. Součástí kempu je parkoviště, recepce s infocentrem a prodejem turistického sortimentu, toalety a sprchy, kiosek s občerstvení a zmrzlinou, posezení s výhledem na Dlaskův statek. Půjčovna koloběžek na Greenway Jizera a půjčovna lodí na Jizeře. Těšíme se na vás!

do kempu dolánky
img

Penzion Křížky

Náš útulný penzion na Malé Skále nabízí 44 lůžek v pokojích s vlastní WC a koupelnou i dva plně vybavené apartmány s kuchyňkou až pro 6 osob. Zahrada penzionu vede až k řece Jizeře, společenská místnost je připravena pro firemní školení, svatby či rodinná setkání. Součástí penzionu je oblíbená restaurace kteá vám může pomoci se zajištěním stravování na vaší dovolené. Nechybí půjčovna koloběžek, pinkpongový stůl a další služby.  

do penzionu křížky
img

Chata Kopanina

Hledáte samotu v blízkosti centra dění? Chata Kopanina se nachází na druhém nejvyšším vrcholu Českého ráje u stejnojmenné rozhledny. Nabízí komfort plně vybavených apartmánů i levnější turistické pokoje. Nádherná zahrada a les poskytují zázemí svatbám, firmením akcích a rodinným výletům. Funkční bistro poskytuje zázemí kolemjdoucím a cyklistům. Společenský sál až pro 80 osob umožňuje pořádání akcí a koncertů.

Na chatu kopanina
img

Galerka Líšný

Ubytování v domě s pěti pokoji, společenskou místnostní s kuchyní a krbem.  Zážitkem je ubytování v samostatném vejminku s dvěma ložnicemi. Zahrada s ohništěm na břehu řeky Jizery umožňuje trávit pohodové večery po zážitky nabitých dnech. V blízkosti se nachází občerstvení, muzeum motocyklů a přístup k řece. Nástupní místo pro Greenway Jizera 

do galerky líšný
img

Ubytovna U Tlusťocha

Oblíbená vodácká a turistická ubytovna u Žluté plovárny na Malé Skále. Čisté a levné ubytování pro všechny výletníky, firmy i školní výlety. Ideální umístění pro start vašich výletů kolem maloskalska. Ubytovna disponuje vlastní kuchyní, společným sociálním zařízením a sprchami, zahradou s ohništěm a krytou terasou s posezením. Leží na břehu řeky Jizery.

do ubytovny u tlusťocha
img

Lanové centrum SUNDISK

Lanové centrum s překážkami pro dospělé i děti. Areál pro firemní akce i školní výlety v Českém ráji je umístěn na břehu Jizery a sousedí se Žlutou plovárnou. V areálu se nachází cvičná lezecká a tréninková stěna, překážky pro jednotlivce i dvojice a věž pro slaňování. Vyzkoušet si můžete jednu překážku, nebo kompletní dvouhodinový program s instruktorem.

do lanového centra
img

Hvězdárna Turnov

V létě 2013 jsme po mnoha letech chátrání zrekonstruovali a otevřeli oblíbenou hvězdárnu v Turnově. V přízemí hlavní budovy je malý přednáškový sál pro cca 40 návštěvníků, sociální zařízení a tři malé místnosti jako zázemí. V patře je kopule o průměru 6 metrů, z níž vedou dveře na pozorovací terasu. Ideální pro firmy, školy a a jako výletní cíl pro veřejnost.

na hvězdárnu
Infocentrum Malá Skála

Infocentrum Greenway Jizera

Oficiální informační centrum u centrálního parkoviště na Malé Skále. Infocentrum pro maloskalsko a cyklostezku Greenway Jizera. Poradíme vám kam na výlet, ukážeme vám kde se občerstvit, ubytovat se nebo si půjčit sportovní vybavení pro vaše cesty na cyklostezce, řece Jizeře nebo pro lezení na skalách a tůry po kopcích. Ukážeme vám kde je nejlepší koupání a kam se vydat za kulturou.

do infocentra na malé skále
Klub Na Rampě

Klub Na Rampě

Legendární Klub Na Rampě založený v roce 1996! Vždy od září do června je centrem kulturního dění na klubové scéně v Jablonci nad Nisou. Pořádáme zde přednášky, besedy, koncerty, živá vystoupení herců a divadelníků. Dáváme prostor začínajícím umělcům ale rádi se k nám vrací i špičky z české populární hudby. Nechybí wokshopy nebo stand up představení. V roce 2021 klub oslaví 25 let své existence. Jste zváni!

do klubu na rampě
Restuarace Pod Rampou

Restaurace Pod Rampou

Naše restauarace v jabloneckém Eurocentru poskytuje profesionální gastronomické služby již více než 5 let. Zajišťujeme denní provoz a obědová menu od pondělí do pátku, poskytujeme občerstvení při koncertech, plesech a společenských akcích. Staráme se o netradiční rauty a náročné cateringové programy pro oficiální hosty města Jablonec nad Nisou, při módních přehlídkách či veletrzích. Zastavte se u nás nebo si objednejte catering na vaši akci!  

Do restaurace pod rampou
Chata Dolfin

Chata a bar Dolfin

Stylová chata se společenskou místností, barem a ubytováním v Bedřichově v Jizerských horách. Nabízíme ideální místo pro vaše letní i zimní výlety. Chata disponuje dvěma většími pokoji, malou kuchyňkou, sociálním zařízením a sprchou. V suterénu se nachází Ski servis Mára - nejleoší místo kde si můžete nechat připravit vaše běžecké lyže, nebo nakoupit sportovní vybavení. Stylová společenská místnost je ideální i pro firemní výjezdy a školení, oslavy či party. 

do dolfinu
Chatička Spálov

Chatička Spálov

Stylová chatička na soutoku řek Jizery a Kamenice. Ubytování pro vaše letní i zimní pobyty v Českém ráji přímo na legendární Riegrově či Palackého stezce. Chatička má vlastní zahradu s přístřeškem, venkovní kuchyní, grilem a ohništěm a je vhodná pro 2 rodiny nebo partu kamarádů.

Více o chatičce
Půjčovna lodí Dyje

Půjčovna lodí Dyje

Lednicko-Valtický areál - centrální parkoviště v Lednici, Hotel Grant - zde najdete naši základnu pro výlety v nádherném prostředí Jižní Moravy. Výlety na lodích a koloběžkách doplněné o krásy zdejší přírody jsme si zamilovali a rozhodli jsme se vám je nabídnout od roku 2020. 

do půjčovny lodí a koloběžek dyje
Sídlo SUNDISK s.r.o.

SUNDISK Jablonec n/N

Tady nás najdete téměř vždy, bez ohledu na roční období :-) Jablonec nad Nisou, Podhorská ulice č. 93. Odtud plánujeme aktivity SUNDISK family pro rodiny s dětmi, SUNDISK produkce pro firemní zákazníky a SUNDISK catering pro všechny strávníky. Vjeďte na dvůr, zaparkujte a přijďte poklábosit na kávu!

www.sundisk.cz
Půjčovna lodí Nisa

Půjčovna lodí Nisa

Hrádek nad Nisou - Kemp Kristýna. Tam najdete naši půjčovnu lodí pro řeku Nisu a výlety trojzemím. Nabízíme služby půjčovny lodí (kanoí, raftů a paddleboardů) a také koloběžek pro vaší cestu zpět. Občerstvit se můžete v našm malém bufetu, nabízíme také příjemné posezení na břehu kempu Kristýna. Přijeďte na výlet :-)

do půjčovny lodí nisa

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF