Firemní akce

Perfektní zázemí a program pro váš tým

O firemní klienty se staráme od roku 2004. Za tu dobu jsme realizovali více než 2000 firemních akcí v Česku i v zahraničí. Připravujeme teambuildingové akce pro menší kolektivy, celofiremní setkání s kompletním programem i mezinárodní hybridní konference. Reference můžete najít na našem mateřském webu www.sundisk.cz 

Opusťte na chvíli kanceláře. Společný zážitek utuží kolektiv! 

Vlastníme vybavení pro nejrůznější aktivity, proškolené instruktory i zajímavá místa. Pokud plánujte výjezd mimo firmu, neváhejte se na nás obrátit. V našich provozovnách se o vás skvěle postaráme od A do Z.
A nebo si vyberte z následujících možností. 

1. Využijete naše mnohaleté zkušenosti

V takovém případě bereme 100% zodpovědnost za detailní plánování a hladký průběh akce na sebe. Na vás je jen termín, o vše ostatní se postaráme od vašeho příjezdu až po dárek na rozloučenou. Máme špičkový eventový tým, cateringový tým, grafikafotografa i videotvůrce. Máme techniku na to, abychom vás propojili s kolegy z celého světa. Neváhejte a obraťte se na nás. 

2. Potřebujete jen zázemí a vše si zorganizujete sami

Naše provozovny jsou vhodné ke konání menších i větších firemních akcí. Máme spoustu vybavení, jakými jsou párty stany, technika pro video či hudební produkci. Pomůžeme vám s výběrem místa a zajistíme catering podle vašich přání. 

3. Jste agentura a chcete jen část služeb

Rádi budeme partnerem pro zajištění vašich vlastních akcí. 

Co s námi můžete zažít?

...a samozřejmě také využití hřišť na volejbal a nohejbal, beach volejbal, fotbálek, stolní tenis či badminton. Možností je mnoho a my jsme připraveni na každé vaše přání. Firemní programy připravujeme individuálně podle přání klienta. Záleží na tom, jestli chcete teambuilding, firemní závod, školení, dětský den, family day nebo něco úplně jiného.  

Obraťte se na nás:

+420 778 726 737
skupiny@sundiskfamily.cz

Firemní hry Dětský den na Žluté plovárně Sportovní hry Firemni hry Firemni zavody Firemní hry 197A0417 Dětský den na Žluté plovárně Doprovodný program_Hedební festival na břehu Jizery Firemní hry Firemni teambuilding Firemni hry_teambuilding catering Firemní akce Firemní akce Firemní team building Firemní team building Firemní akce

Pro zakoupení vybavení a dárkových poukazů navštivte náš eshop.        eshop