Oblíbené zážitky

img

Lanové centrum SUNDISK

Bezpečný adrenalin pro skupiny 10 a více osob v lanovém centru na Malé Skále. U nás se vyřádí firmy, školy i sportovní kurzy. Nabízíme překážky pro jednotlivce i dvojice, potrénovat můžete i na cvičné lezecké stěně pro menší děti. Ideální program pro firemní akce a teambuilding. Nutná rezervace předem. 
do lanového centra

img

Tamzpátky - loď, koloběžka

Nebo obráceně? Pak zaparkujte v Kempu Dolánky nebo sem přijeďte vlakem, odsud na  koloběžkách  směr Malá Skála po stezce Greenway Jizera. Až přijedete na Žlutou plovárnu,  koloběžky zde zanecháte a zpět se vydáte na připravené lodi z naší půjčovny. Užijete si tak vodu i jízdu malebným údolím kolem Jizery.
Zarezervujte si výlet...

img

Keys of the Treasure

Zahrajte si novou geolokační hru vyvinutou naším týmem! Hledejte klíče k otázkám pomocí aplikace v mobilním telefonu a odpovídejte na otázky z našeho kraje. Vzdělávací hra je určená rodinám, párům nebo výletníkům, kteří si chtějí zpestřit cestu a otestovat své znalosti Maloskalska zábavnou formou. Vhodné i pro firemní teambuilding jako doplněk k outdoorovým aktivitám.

více o keys of the treasure...

img

Únikový batoh

Baví vás únikovky a chcete je dopřát i svým dětem? A k tomu v krásném prostředí, na čerstvém vzduchu? Naše hra je určena rodinám s dětmi nebo dětem samotným. Vy můžete jen tak relaxovat a dívat se, jak se Vaše děti baví. Dokážou se pomocí pátrání a šifer dostat do všech kapes našeho speciálního batohu až k závěrečné odměně? Vyzkoušejte naši zábavnou a vzdělávací aktivitu na Malé Skále!

hrát únikový batoh...

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF