Půjčovna koloběžek

Tam na lodi, zpět na koloběžce

Jedním ze zásadních problémů, které vodák musel vždy řešit bylo to, jak se dostat zpět na začátek ke svým věcem, poté co splul řeku. Většinou to znamenalo, vracet se vlakem nebo vyslat několik členů, v případě větší skupiny, aby nějakým způsobem dojeli pro auta a vrátili se pro zbytek party zpět. Tento problém na úseku Malá Skála - Dolánky už nemusíte řešit.

Nabízíme Vám atraktivní alternativu, jak se vrátit zpět na start. Popř. jak se na start plavby dostat, začínáte-li svůj výlet v Dolánkách. Využít můžete taky naši novinku. Sjezd na koloběžce z Kopaniny s dopravou osob nahoru mikrobusem!

Tam na lodi  Zpět na koloběžce

Jak to u nás funguje

Z Malé Skály vyrážíte na lodi a své věci nebo automobil necháváte u nás na základně Žlutá Plovárna. Během plavby se nemusíte bát hladu ani žízně. Po cestě Vás čeká několik občerstvení, doporučujeme Penzion a hospůdku Křížky. Zde se můžete dosyta najíst, nebo si nakoupit pití na cestu a pro děti zmrzlinu.

Na konci plavby, v Dolánkách, necháváte lodě na břehu a věci odnášíte do našeho info stánku Kemp Dolánky, kde na Vás už čekají připravené koloběžky. Na nich se pohodlnou cyklostezkou Greenway Jizera vracíte zpět na Malou Skálu ke svým věcem nebo vozidlu. V Kempu Dolánky se můžete občerstvit a poté vyrazit směr Malá Skála, kde opět narazíte na Hospůdku v Křížkách. Občerstvit se můžte také "až po výkonu". Přímo na Žluté Plovárně je bufet s bohatou zásobou jídla a pití. 

Sjezd na koloběžce!

Nabízíme i sjezdy na koloběžkách z Kopaniny. Tuto službu můžete využít i při vašem výletu na Maloskalsku. Ráno zaparkujte auto v Dolánkách na parkovišti, pokud si předem rezervujete náš mikrobus, vyvezeme vás na Kopaninu. Zde se můžete před cestou posilnit něčím na zub. Poté vyrazíte na koloběžce z kopce na Žlutou plovárnu, kde koloběžky vrátíte a přesednete na předem zarezervovanou loď. Po Jizeře splujete do Dolánek, kde na vás již čeká vaše auto. Po cestě po vodě se můžete stavit na oběd v restauraci v Křížkách (tam budete okolo 13:00 = ideální čas na oběd). Pokud toho po příjezdu do Dolánek stále nebudete mít dost, můžete si půjčit in-line brusle nebo navštívit místní pobočku Turnovského muzea, známý Dlaskův statek.

Rezervujte si váš termín pro sjezd!

Varianta koloběžka tam, na lodi zpět.

Jste-li turista ubytovaný v Kempu Dolánky nebo chcete po plavbě zůstat v Turnově, můžete výše popsanou trasu mezi Malou Skálou a Dolánkami absolvovat i v opačném pořadí. Výhoda této varianty je, že na Vás v Dolánkách po plavbě čekají nejen suché věci, ale i teplá sprcha.

 

Koloběžka již dávno není zábavou pro malé děti. Vyzkoušejte si jaké to je a rezervujte si svůj výlet.

DOPORUČUJEME:

 


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

+420 485 100 500 Naše provozovny:
REZERVOVAT Mapa QA